سونوگرافی در شهرک غرب

سونوگرافی در شهرک غرب

بیشتر افراد که نیاز به استفاده از خدمات سونوگرافی دارند ، به دنبال یک مرکز سونوگرافی خوب در محدوده محل زندگی خود هستند . این امر به خصوص در زنان باردار که لازم است مراجعات مکرر و منظم نزد متخصص رادیولوژی و سونوگرافی داشته باشند صادق است . ترافیک های سرسام آور سبب شده است که محدوده برای بیمار مهم تلقی گردد . دکتر آزاده مکری در مرکز سونوگرافی خوب در تهران واقع در شهرک غرب تمام خدمات خود را به مشتریان با بالاترین دقت و کیفیت ارائه می دهند . دلیل این ادعا هم در این است که با توجه به سابقه بالا و تجریبات خوب که درزمینه انواع سونوگرافی ها را داشته اند می توانند جز بهترین مراکز سونوگرافی در شهرک غرب شناخته شوند .
این مرکز خدمات بسیاری را ارائه می دهد ،از جمله سونوگرافی تعیین جنسیت . دکتر آزاده مکری جنسیت جنین را در هفته یازدهم بارداری بدون کوچکترین احتمال خطا برای مادران تعیین می کنند و این امر سبب می شود تا افراد زیادی بدون در نظر گرفتن مسافت و محدوده جز مراجعین این مرکز باشند . سلامت جنین در دوران بارداری امری بسیار مهم است پس بهتر است در انتخاب مرکز سونوگرافی خود دقت کنید .

سونوگرافی در شهرک غرب

سونوگرافی در شهرک غرب

دکتر آزاده مکری به بیماران خود توصیه می کنند که در انتخاب مرکز سونوگرافی دقت بالایی داشته باشند ، و ملاک خود را هزینه و محدوده مرکز قرار ندهند ، دقت ،تجربه و مهارت یک متخصص رادیولوژی بسیار مهم است و در نتیجه در انتخاب خود این نکات را را در نظر داشته باشید .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر آزاده مکری متخصص رادیولوژی و سونوگرافی در سونوگرافی خوب در تهران با شماره زیر تماس حاصل فرمایید . شماره ی تماس :
88566744

خدمات مرکز سونوگرافی در شهرک غرب

این مرکز تمام خدمات خود را با استفاده از دستگاه های دقیق و به روز ارائه می دهد ،زیرا احتمال اشباه با آن ها به صفر می رسد.
از جمله این خدمات شامل :
رادیولوژی
انجام OPG
انواع سونوگرافی های بارداری
انجام تمام سونوگرافی های پیشرفته به منظور تایید سلامت جنین
انجام سونوگرافی NT که در غربالگری دوران بارداری تجویز می گردد
انجام سونوگرافی سه بعدی و سونوگرافی چهار بعدی
سونوگرافی واژینال و هیستروسونوگرافی
سونوگرافی به منظور بررسی سرطان پستان
سونوگرافی کلیه و…
شما می توانید با انتخاب این مرکز با خیالی آسوده از خدمات استفاده کنید . مرکز سونوگرافی خوب در سعادت آباد و غرب تهران با ایجاد یک محیط آرام و امن برای مادران، تلاش بر جلب رضایت بیشتر دارند .
دکتر ازاده مکری متخصص رادیولوژی و سونوگرافی در سعادت آباد هستند شما می توانید جهت مشاوره و یا تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید تلفن: ۸۸۵۶۶۷۴۴

پاسخ

13 − 8 =