هزینه سونوگرافی واژینال

هزینه سونوگرافی واژینال

هزینه سونوگرافی واژینال چقدر است ؟ آیا سونوگرافی واژینال عوارضی هم دارد ؟  سونوگرافی واژینال در بارداری چه خطراتی دارد ؟  آیا شما هم نیاز به سونوگرافی واژینال دارید ؟  سونوگرافی یکی از بهترین و دقیق ترین ابزار های تشخیصی است و  بیشتر افراد در هر دوره از زندگی خود  برای درمان و تشخیص انواع بیماری ها به آن نیاز دارند .  اگر شما  هم  نیاز به سونوگرافی واژینال دارید  و اطلاع کافی از  تعرفه و  روش انجام  آن ندارید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

سونوگرافی واژینال چیست ؟

متخصص رادیولوژی، سونوگرافی واژینال را برای بررسی  دستگاه تناسلی  بانوان  تجویز می کند .  با استفاده از این روش می توان  هر گونه ناهنجاری ها  در دهانه  رحم ،  لوله های رحمی ، تخمدان ، مثانه   و… را تشخیص داد . لازم به ذکر است که این سونوگرافی   با سونوگرافی شکمی بسیار متفاوت است.

انجام سونوگرافی واژینال در مرکز سونوگرافی دکتر آزاده مکری

هزینه سونوگرافی واژینال

سونوگرافی واژینال در بارداری

سونوگرافی واژینال یکی از ابزار های بسیار دقیق است  که خصوصا در دوران بارداری بسیار کار آمد است و می تواند نتایج بسیار خوبی را  داشته باشد . از آنجا که در  حین انجام سونوگرافی ترانس واژینال پروپ دستگاه را متخصص  سونوگرافی داخل  واژن قرار می دهد ، مادران این گونه تصور می کنند که ممکن است خطر ابتلا به سقط جنین با این روش سونوگرافی افزایش یابد ، ما به شما این اطمینان را می دهیم  که سونوگرافی ترانس واژینال هیچگونه خطری  برای جنین  ندارد و می توان از آن در دوران بارداری استفاده کرد .

اقدامات لازم قبل از سونوگرافی واژینال

برای انجام سونوگرافی واژینال نیاز به  اقدام خاصی نیست، بهتر است  که قبل از این سونوگرافی، مثانه خالی باشد .

از لباس راحت استفاده کنید  تا متخصص رادیولوژی  برای انجام سونوگرافی  مشکلی نداشته باشد .

گاهی ممکن است برای بررسی های  مشکلات زنانه ، پزشک شما  تجویز کند که این سونوگرافی در دوران قاعدگی  انجام شود .

زمانی که برای این سونوگرافی لازم است در حدود  15 تا  30 دقیقه است در مرکز سونوگرافی ما در شهرک غرب ،  سونوگرافی ترانس واژینال  با دقت بالا و با  استفاده از  دستگاه های نوین  انجام می شود .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر آزاده مکری متخصص رادیولوژی و سونوگرافی در سونوگرافی خوب در تهران با شماره زیر تماس حاصل فرمایید . شماره ی تماس :
88566744

هزینه سونوگرافی ترانس واژینال

بیشتر افراد  این سوال را دارند که برای انجام سونوگرافی ترانس واژینال چقدر هزینه لازم است تا پرداخت کنند ، در پاسخ باید گفت  برای  تخمین هزینه مورد نیاز سونوگرافی ترانس واژینال نمی توان تعرفه مشخصی را بیان کنیم .  این هزینه بر اساس فاکتور های  مختلفی متفاوت است  ، شما می توانید برای اطلاع دقیق در رابطه با این هزینه  با  شماره    88566744 تماس بگیرید .

نتیجه گیری

در اخر می توان گفت ، سونوگرافی ترانس واژینال یکی از ابزار های دقیق است که ممکن است در دوره های مختلفی برای  بانوان تجویز گردد ،  این سونوگرافی  در دوران بارداری هم انجام می شود و هیچ خطری برای مادر و جنین ندارد .  سونوگرافی واژینال   به پزشک کمک می کند تا بررسی های لازم را انجام دهد و در صورت نیاز اقدامات متناسب با آن صورت گیرد . اگر شما هم ساکن سعادت آباد  هستید و به دنبال یک  مرکز سونوگرافی خوب  در محدوده غرب  تهران می باشید، به مرکز سونوگرافی ما در سعادت آباد مراجعه کنید .

دکتر آزاده مکری متخصص رادیولوژی و سونوگرافی در شهرک غرب هستند شما می توانید جهت مشاوره و یا تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید تلفن: ۸۸۵۶۶۷۴۴

پاسخ

پانزده + 13 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه