آمادگی قبل از سونوگرافی nt

هزینه سونوگرافی nt چقدر است ؟ چه نکاتی را باید قبل از سونوگرافی nt  در نظر داشت ؟  بهترین مرکز برای سونوگرافیnt کدام مرکز است ؟ در هر دوره ای ممکن است افراد نیاز به سونوگرافی داشته باشند. در نتیجه تمام افراد حداقل یک مرتبه تجربه  سونوگرافی  را داشته اند. دوران بارداری بیشترین زمانی است  که به طور  معمول  سونوگرافی بیشتری انجام می شود، در حقیقت بهترین وسیله برای  بررسی سلامت جنین در دوران بارداری  سونوگرافی nt می باشد .

آمادگی قبل از سونوگرافی nt
آمادگی قبل از سونوگرافی nt

سونوگرافی nt  چیست؟

در طی سونوگرافی nt مایع پشت گردن جنین مورد بررسی قرار می گیرد . این روش تشخیصی کاملا غیر تهاجمی است  و لازم است  تا سونوگرافی  nt  در بازه های مشخصی از بارداری انجام شود . اولین سونوگرافی nt  در طول هفته های 11  تا 14 بارداری انجام می گیرد ، این سونوگرافی معمولا همراه  با یک آزمایش خون انجام می گیرد  و در صورتی که مورد مشکوکی  وجود داشته باشد  لازم است تا برای بررسی های بیشتر  آزمایشات بیشتری را انجام دهیم .

اقدامات لازم قبل از سونوگرافی nt

سونوگرافی nt  معمولا نیاز به آمادگی خاصی ندارد  تنها لازم است   تا  قبل از سونوگرافی مثانه شما کاملا پر باشد ، شما می توانید  نیم ساعت قبل از سونوگرافی مقدار زیادی آب و مایعات مصرف کنید.

مثانه پر سبب می شود  که  تصاویری که به عنوان خروجی بر روی نمایشگر نشان داده می شود از کیفیت بالایی برخورد باشد. در صورتی که  مثانه کاملا پر نباشد و پزشک تصاویر واضحی را به دست نیاورد از مادر درخواست می کند مایعات بیشتری مصرف کنند  تا هیچ گونه خطایی در روند سونوگرافی پیش نیاید .

هزینه سونوگرافی nt

یکی از سوالات رایجی که مادران هنگام مراجعه به  مرکز سونوگرافی ما در شهرک غرب دارند این است که  هزینه سونوگرافی nt چقدر است ؟

در پاسخ باید گفت بنا بر بیمه افراد و مرکز سونوگرافی که  به آن مراجعه می کنید ممکن است هزینه ها متغیر باشد، بهتر است برای دریافت هزینه دقیق با  ما  تماس بگیرید .

در اخر  به عنوان خلاصه از مطلب می توان گفت  دوران بارداری یکی از حساس ترین دوران زندگی افراد است که  لازم است به آن توجه داشت، این دوران نیاز به مراقبت های خاصی دارد  که  سونوگرافی  به شما  در این دوران برای  تایید سلامت جنین کمک می کند.

پزشک در دوره های مشخصی  سونوگرافی را تجویز می کند، بهتر است که  آن ها در زمان تعیین شده و  در یک مرکز معتبر  سونوگرافی خوب در تهران انجام شود، سونوگرافی دکتر آزاده مکری در تهران تمام خدمات خود را بهترین کیفیت و تجهیزات ارائه می دهند .

اگر شما هم در محدوده غرب تهران هستید  و به دنبال یک مرکزسونوگرافی خوب در شهرک غرب هستید با مرکز ما تماس بگیرید.

دکتر آزاده مکری

با بیش از ده سال فعالیت تخصصی و انجام بیشمار سونوگرافی و ارائه خدمات تخصصی سونوگرافی و رادیولوژی

تمرکز بر ارائه خدمات فوق تخصصی سونوگرافی های زنان، جنین، پستان و اطفال بوده ولی کلیه سونوگرافی های بانوان و رادیوگرافی های ساده و رنگی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس سریع