نمونه برداری از پستان

نمونه برداری از پستان

هزینه نمونه برداری از پستان چقدر است ؟ بهترین مرکز برای نمونه برداری  از سینه کجا است ؟ آیا نمونه برداری درد دارد ؟ سونوگرافی چه نقشی در نمونه برداری از پستان دارد ؟  چه افرادی نیاز به نمونه برداری دارند ؟  شاید خیلی از افراد  پاسخ این سوالات را ندانند و به دنبال پاسخ برای آن ها باشند . اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوالات هستید  ادامه مطلب را مطالعه کنید . دکتر آزاده مکری در مرکز سونوگرافی خود در شهرک غرب به بررسی این موضوع می پردازند .

نمونه برداری از پستان
نمونه برداری از پستان

نمونه برداری از سینه با سونوگرافی

سونوگرافی با کمک امواج صوتی خود  به موقعیت یابی توده  پستانی به پزشک کمک می کند، به همین دلیل لازم است تا برای نمونه برداری از بافت سینه، این کار با  سونوگرافی انجام شود .  نمونه برداری از پستان با سونوگرافی نسبت  به روش های  جراحی بسیار کم تهاجمی تر می باشد و  عملا بیمار در معرض پرتو تابش های خطرناک قرار نمی گیرد . همچنین اثری از بریدگی های وسیع بر نواحی سینه باقی نمی ماند .

نکات مورد توجه قبل از نمونه برداری

آمادگی قبل از نمونه برداری  بسیار مهم است و لازم است تا فرد  در رابطه با هر گونه  حساسیت به دارو ی خاصی و یا مصرف یک داروی خاص با پزشک خود مشورت کند . در مواردی لازم است تا سه روز قبل، بیوپسی از سینه ، بیمار مصرف هر گونه دارو  رقیق کننده خون را  قطع کند .

در روز بیوپسی از سینه از شما خواسته می شود که لباس های خود را تعویض کنید تا  مانع از انجام  نمونه برداری نگردد . همچنین توصیه می شود که حتما یک نفر را به عنوان همراه با خود داشته باشید  تا  کمک های لازم را داشته باشد .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر آزاده مکری متخصص رادیولوژی و سونوگرافی در سونوگرافی خوب در تهران با شماره زیر تماس حاصل فرمایید . شماره ی تماس :
88566744

نمونه برداری در چه مواردی توصیه می شود ؟

در بیشتر موارد تنها  ماموگرافی  و یا حتی معاینه فیزیکی می تواند در  بررسی توده های سرطانی   کمک کننده باشند اما در مواردی که نیاز است  خوش خیم و یا بد خیم بودن  توده مورد ارزیابی قرار گیرد، پزشک انجام نمونه برداری را تجویز می کند .

اما در حالت کلی نمونه برداری از سینه با سونوگرافی در موارد زیر انجام می شود :

مشاهده  توده های مشکوک

ناحیه ای از بافت سینه به طور غیر طبیعی شود

ماموگرافی و یا سایر روش های  تشخیصی کمک به تشخیص نکنند .

خلاصه مطلب

در آخر می توانیم به عنوان خلاصه از مطالب بیان کنیم،  سونوگرافی در زمینه تشخیصی و درمانی کاربرد فراوانی دارد.  در طی نمونه برداری از سینه ، سونوگرافی در تعیین موقعیت توده  بسیار کمک کننده است . در مرکز دکتر آزاده مکری سونوگرافی در شهرک غرب،  سعی بر این شده است  تا سونوگرافی و تمام خدمات ارائه شده با بهترین کیفیت  و بالاترین دقت انجام شود  تا  رضایت بیمار بعد از استفاده از خدمات این مرکز ایجاد شود .

دکتر آزاده مکری

با بیش از ده سال فعالیت تخصصی و انجام بیشمار سونوگرافی و ارائه خدمات تخصصی سونوگرافی و رادیولوژی

تمرکز بر ارائه خدمات فوق تخصصی سونوگرافی های زنان، جنین، پستان و اطفال بوده ولی کلیه سونوگرافی های بانوان و رادیوگرافی های ساده و رنگی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس سریع