مرکز سونوگرافی خوب در تهران

سونوگرافی امروزه کاربرد های فراوانی دارد  و  می توان از آن در جهت کاربردی  و درمانی استفاده کرد . سونوگرافی با تصویر برداری از تمام قسمت های  بدن می تواند، اطلاعات دقیقی را  در اختیار پزشک قراردهد تا بتواند راهکارهای درمانی متناسب با آن را انتخاب کند. سونوگرافی این قابلیت را دارد که در تمام قسمت های بدن استفاده شود.

سونوگرافی-خوب-در-تهران

در بیشتر حالات پزشک برای بخش های نرم سونوگرافی را توصیه می کند. پیشرفت های قابل توجهی در حوزه پزشکی و درمانی شده است، در نتیجه مراکز متعددی  بریا سونوگرافی وجود دارد ،اما چگونه می توانیم  یک سونوگرافی خوب در تهران را انتخاب کنیم که داده های معتبری ارائه دهد .

لازم به ذکر است که در کلینیک سونوگرافی دکتر آزاده مکری؛ سونوگرافی های زنان، جنین، پستان و اطفال و همچنین  انواع سونوگرافی های بانوان به همراه  رادیوگرافی های ساده و رنگی  با بالاترین دقت انجام می شود.

مزایای کاربرد سونوگرافی

 • سونوگرافی کاربرد های فراوانی دارد ، به همین دلیل در بین افراد بسیار شایع است
 • سونوگرافی یک روش کاملا  غیر تهاجمی می باشد که بدون هیچ گونه عوارضی برای فرد انجام شود
 • در طی انجام سونوگرافی فرد عملا هیچ گونه دردی را احساس نمی کند
 • در طول دوران بارداری مادران برای بررسی وضعیت جنین از  سونوگرافی استفاده می کنند تا بارداری آن ها بدون هیچ گونه مشکلی طی شود .
 • سونوگرافی یکی از روش های تشخیصی دقیق است که  فرد برای انجام آن نیاز به پرداخت هزینه کم است و در دسترس همه افراد  می باشد .

از سونوگرافی برای چه مواردی استفاده می شود؟

 • اندام هایی با بافت نرم مانند پستان
 • تیروئید و غدد پاراتیروئید
 • کبد و کیسه صفرا
 • طحال
 • پانکراس
 • مغز و لگن نوزادان
 • الاستوگرافی توده های پستانی
 • مثانه و رحم
 • ستون فقرات نوزادان
 • بیضه ها
 • مفاصل و تاندون ها
 • قفسه سینه و رگ های قلبی
 • آزمایش های قبل از زایمان و دوران بارداری

کاربرد سونوگرافی در دوران بارداری

کاربرد سونوگرافی در دوران بارداری بسیار آشکار است. در حقیقت دوران بارداری یکی از دورانی است که نیاز به مراجعات مکرر به رادیولوژیست و  متخصص سونوگرافی دارد. در دوران بارداری سونوگرافی های مختلفی  استفاده می شود  ،از جمله سونوگرافی معمولی، سونوگرافی ترانس واژینالی، سونوگرافی سه بعدی، سونوگرافی چهار بعدی یا متحرک  و … با کمک هر یک از این سونوگرافی  ها می توان اطلاع دقیقی  از وضعیت جنین و سلامت مادر به دست آورد.

بیشتر مراجعین از دکتر آزاده مکری در رابطه با تعداد سونوگرافی های لازم در طول دوران بارداری سوال می پرسند.  باید  گفت  انجام بیش از اندازه سونوگرافی به هیچ وجه تجویز نمی گردد. یک خانم باردار  که بارداری نرمال و طبیعی دارد  لازم است تا حداقل 4 مرتبه سونوگرافی انجام داده باشد تا سلامت جنین تخمین زده شود، اگر در طی این بررسی ها و آزمایشات اختلالی مشاهده  شود برای بررسی های بیشتر انواع سونوگرافی تجویز می شود .

اولین مرحله سونوگرافی  به منظور بررسی بارداری داخل رحمی و بارداری خارج رحمی  و همچنین بارداری پوچ انجام می شود ، اگر نتایج این سونوگرافی کاملا نرمال باشد لازم است تا سونوگرافی مرحله دوم در هفته  12  بارداری انجام شود .

مرحله سوم سونوگرافی بارداری بعد از هفته 12 بارداری  در هفته 22  بارداری می باشد. این سونوگرافی هم کمک بسیاری در بررسی سلامت جنین دارد و در آخر می توان گفت مرحله آخر سونوگرافی در هفته 32 بارداری برای  مادر تجویز می گردد.

پزشکی که بیمار را سونوگرافی می کند

دکتر آزاده مکری ممکن است در طول بارداری انجام سونوگرافی NT ، سونوگرافی سه بعدی و .. را با توجه به شرایط بیمار تجویز می کنند. امکان انچام سونوگرافی  در  مطب پزشک ،کلینیک و بیمارستان وجود دارد ،ممکن است  سونوگرافی در هر یک از مکان های ذیل انجام شود .

لازم به ذکر است که بهتر است قبل از انتخاب مکان مناسب  سونوگرافی به موقعیت، اصول بهداشتی و تجهیزات دیگر توجه باشید.  انتخاب مناسب و دقیق سونوگرافی  می تواند در صحت نتایج تاثیر بسزایی داشته باشد. در مرکز سونوگرافی  دکتر آزاده مکری، تمام آزمایشات و سونوگرافی با  استفاده از تجهیزات مدرن انجام می شوند  که نتایج آن  از صحت بالایی بر خوردار می باشند.

یک سونوگرافی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که گفته شد سونوگرافی یکی از دقیق ترین راه ها برای تصویر برداری و مشخص شدن وضعیت بیمار برای پزشک است. در واقع از طریق این روش پزشک می تواند بهترین روش درمان را برای بیمار انتخاب کند. بنابراین برای چنین کاری نیاز به بهترین مرکز سونوگرافی و جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های مورد نیاز چهت سونوگرافی نیز می باشد. ما در ادامه ویژگی های مهمی که یک مرکز سونوگرافی باید داشته باشد را معرفی می کنیم.

داشتن محیطی با تهویه مناسب

مانند تمامی مراکز بهداشتی-درمانی، سونوگرافی هم نیاز به یک محوطه تمیزدارد که تمامی اصول بداشتی در آن رعایت شود.

استفاده از بروزترین دستگاه ها

به طور کلی باید بدانید که هرچه یک مرکز سونوگرافی از دستگاه های پیشرفته تر و دقیق تری استفاده کند، نتیجه سونوگرافی کیفیت بالاتری خواهد داشت. همچنین دستگاه ها باید به گونه ای باشند که بتوان از تمامی قسمت های بدن عکس برداری کرد.

حضور سونولوژیست در مرکز

یکی دیگر از موارد مهم که باید مرکز سونوگرافی انتخابی شما داشته باشد، حضور سسونولوژیست های حرفه ای است که به تمام دستگاه ها تسلط و آشنایی داشته باشند و بتوانند اطلاعات کافی در رابطه با مشکلات بیمار و وضعیت وی ارائه دهند.

دکتر آزاده مکری، با توجه به تجریبات و تخصص بالا در زمینه رادیولوژی و سونوگرافی و داشتن کادر مجرب و با تجربه که توانسته است با ارائه خدمات و پاسخ های آزمایشگاهی صحیح و کامل به مراجعین رضایت آنها را به  خود جلب نماید و بر اعتبار خود بیفزاید و در نهایت این سونوگرافی را به دقیق ترین سونوگرافی در تهران تبدیل نماید.

سونوگرافی

سونوگرافی دکتر آزاده مکری با توجه به اینکه به عنوان بهترین  سونوگرافی در تهران شناخته شده است، باز هم از سعی و تلاش  روزانه خود در ارائه بهترین خدمات خود متوقف نگشته است و  با بهره گیری از روش های نوین برای ارائه خدمات هر چه بهتر برای مراجعین خود همچنان در حال بروز شدن می باشد.

معیار های انتخاب پیشرفته ترین مراکز سونوگرافی

اولین  ملاک در انتخاب مراکز سونوگرافی این است که بهتر است مرکز سونوگرافی که انتخاب می کنید، در محدوده زندگی خود باشد.  افراد در محدوده غرب  تهران باید به دنبال مرکزی  باشند که در محدوده غرب تهران باشد . سونوگرافی دکتر آزاده مکری در شهرک غرب واقع  می باشد، این مرکز با دسترسی عالی که دارد می تواند خدمات خود را به مشتریان عزیز عرضه کند .

تخصص پزشک و رادیولوژیستی که سونوگرافی  و انواع دیگر خدمات را ارائه می دهد  هم مهم است، تخصص کافی و سابقه بالا یک  متخصص رادیولوژی و سونوگرافی می تواند در انجام و نتیجه سونوگرافی مهم باشد. دکتر آزاده مکری با سابقه  چندین ساله خود در حوزه سونوگرافی، تمام خدمات خود را با بالاترین دقت ارائه می دهند.

استفاده از  وسایل و تجهیزات به روز و مطابق با متد های روز دنیا  نیز امری مهم است. یک مرکز سونوگرافی پیشرفته باید با استفاده از تجهیزات و وسایل به روز  خدمات خود را عرضه کند. استفاده از تجهیزات مدرن می تواند در نتیجه کار تاثیر گذار باشد.

در مرکز سونوگرافی دکتر آزاده مکری، سعی بر این شده است تا  تمام خدمات با کمک  تجهیزات  مدرن عرضه شوند. شما می توانید با مراجعه  به این مرکز  متوجه  آن شوید. از آنجا که سونوگرافی کاربرد های فراوانی در حوزه های درمانی مختلقف دارد، در نتیجه بهتر است، در انجام آن نکاتی در نظر گرفته است.

سونوگرافی دقیق در غرب تهران

از آنجایی که دکتر آزاده مکری  که بیش از ده سال سابقه و تخصص در زمینه سونوگرافی و رادیولوژی دارد توانسته با ارائه خدمات نوین،دقیق ،پیشرفته و تخصصی توانسته این مرکز سونوگرافی را تبدیل به بهترین مرکز سونوگرافی در تهران  تبدیل نماید.

تمرکز اصلی سونوگرافی دکتر مکری در ارائه خدمات فوق تخصصی سونوگرافی های زنان، جنین، پستان و اطفال بوده ولی کلیه سونوگرافی های بانوان و رادیوگرافی های ساده و رنگی می باشد و همچنین توانسته  دغدغه مراجعه کنندگان را برطرف نماید.

برای انتخاب یک مرکز سونوگرافی خوب  باید ملاک های زیر را در نظر بگیرید

 • مرکز سونوگرافی پیشرفته باید مجهز به دستگاه ها و تجهیزات به روز باشد .
 • کادر مجرب و حرفه ای یکی دیگر از مزایای لازم برای انتخاب یک مرکز سونوگرافی خوب ومعتبر است .
 • برای انتخاب مرکز سونوگرافی  توجه به مکان آرام و کاملا بهداشتی از  دیگر نکات قابل توجه برای انتخاب می باشد .
 • در نتیجه با در نظر گرفتن موارد ذکر شده شما می توانید یک مرکز سونوگرافی خوب و معتبر را انتخاب کنید .

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پیشرفته ترین مرکز سونوگرافی در تهران با بروزترین دستگاه ها و متدها و  از لینکهای مربوطه کمک بگیرد.

دکتر آزاده مکری

با بیش از ده سال فعالیت تخصصی و انجام بیشمار سونوگرافی و ارائه خدمات تخصصی سونوگرافی و رادیولوژی

تمرکز بر ارائه خدمات فوق تخصصی سونوگرافی های زنان، جنین، پستان و اطفال بوده ولی کلیه سونوگرافی های بانوان و رادیوگرافی های ساده و رنگی

10 thoughts on “مرکز سونوگرافی خوب در تهران

 1. متینا - 10 مهر 1400 در 2:24 ب.ظ

  چه عالی ممنون از مقاله خوبتون

  پاسخ
 2. مهسا - 10 مهر 1400 در 3:18 ب.ظ

  سلام سونوگرافی واژینال هم انجام میدین؟

  پاسخ
  • دکتر آزاده مکری - 10 مهر 1400 در 3:27 ب.ظ

   سلام. بله عزیزم میتونید برای هماهنگی با مطب تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. مریم - 10 مهر 1400 در 3:39 ب.ظ

  خیلی عللی بود خانم دکتر ممنونم

  پاسخ
 4. احسان - 10 مهر 1400 در 4:23 ب.ظ

  عالی بود همه ی سوالاتم رو جواب گرفتم

  پاسخ
 5. ایدا - 10 مهر 1400 در 4:26 ب.ظ

  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 6. آذر - 10 مهر 1400 در 4:32 ب.ظ

  ممنون از سایته بسیار خوبتون مطالبتون عالین

  پاسخ
 7. مژ - 10 مهر 1400 در 4:44 ب.ظ

  سلام دکتر یه سوال داشتم سونوگرافی بیرونی به اندازه کافی دقیق هست؟

  پاسخ
 8. سارا - 10 مهر 1400 در 5:08 ب.ظ

  سلام هفته چهارم بارداری هستم مطالبتونو خوندم خیلی مفید بود برام ممنون

  پاسخ
 9. مارال - 10 مهر 1400 در 5:13 ب.ظ

  چه خوب اطلاعاتتون خیلی کامل بود اتفاقا منزل ماهم نزدیک شماست و من حتما برای سنوگرافی میام اونجام

  پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه
Call Now Buttonتماس سریع